Po polsku   Pl   |   In English   En   |   Français   Fr   |   Mapa strony   |   Rekrutacja   |   Kontakt

Employer's Guide to Poland

Employer's Guide to Poland

Gras Savoye Polska wraz z partnerskimi firmami GLN i Mazars wydała w ramach projektu SYNERGY nową publikację przeznaczoną dla zagranicznych i polskich pracodawców. Polskie prawo pracy oraz zabezpieczenie obowiązkowe i opcjonalne jakie pracodawca powinien lub chce zaoferować swoim pracownikom okazują się kwestiami zawiłymi szczególnie dla zagranicznych inwestorów.

Zapraszamy do zapoznania się z Employer's Guide to Poland - publikacją przygotowaną przez ekspertów Gras Savoye Polska – czołowej polskiej firmy brokerskiej, Mazars – lidera w branży usług audytorskich, doradztwa księgowego i finansowego oraz  Gide Loyrette Nouel – prestiżowej kancelarii prawniczej, w której przedstawiamy ubezpieczeniowe, prawne, podatkowe i rachunkowe aspekty związane z prawem pracy i świadczeniami pracowniczymi. Polecamy ją szczególnie pracodawcom, którzy chcą z łatwością odnaleźć się w zawiłościach pracowniczych świadczeń obowiązkowych i dodatkowych.

Mamy nadzieję, że to wydawnictwo będzie praktycznym przewodnikiem zarówno dla firm planujących inwestycje w Polsce jak i dla tych, które już prowadzą działalność gospodarczą w naszym kraju.

Publikacja został objęta patronatem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Francuskiej Izby Przemysłowo Handlowej i British Polish Commerce Chamber.

Służymy pomocą w razie dodatkowych pytań.

Zapraszamy do lektury i do współpracy.

Kontakt:

Joanna Suszczyk
Marketing Manager
tel. +48 22 318 89 42
joanna.suszczyk@grassavoye.pl