Towers Watson Media

SPÓ�KI GRUPY GRAS SAVOYE PO RAZ TRZECI GAZELAMI BIZNESU

Już po raz ósmy został opublikowany ranking najbardziej dynamicznych polskich spółek - Gazele Biznesu, przygotowywany przez Coface Poland wspólnie z dziennikiem Puls Biznesu . Wśród wyróżnionych znalazły się podobnie jak w roku ubiegłym spółki grupy Gras Savoye – Pol-Assistance oraz Gras Savoye Polska.

Gras Savoye jest największym pośrednikiem ubezpieczeniowym we Francji, gdzie posiada już ponad 100-letnią tradycję. W Polsce grupa jest obecna od 1992 roku i również na naszym runku zajmuje czołową pozycje. Funkcjonuje w ramach dwóch spółek – Gras Savoye Polska oraz Pol-Assistance. Obydwie prowadzą działalność w branży ubezpieczeniowej.

Podstawą strategii biznesowej grupy w Polsce jest łączenie usług w zakresie pośrednictwa i doradztwa ubezpieczeniowego z usługami serwisowymi, takimi jak likwidacja szkód, assistance, call center czy dystrybucja produktów ubezpieczeniowych. Niezwykle istotnym elementem obsługi w Gras Savoye w Polsce są narzędzia tele-informatyczne.

- Chciałbym podkreślić, że ogromną rolę w rozwoju naszych spółek odrywają nowe technologie. Nowoczesne narzędzia IT są niezbędne, aby sprawnie świadczyć usługi w zakresie assistance czy likwidacji szkód, a tego rodzaju usług wykonujemy około 100000 rocznie. Autorskie programy obsługi są więc dużym ułatwieniem zarówno dla naszych Klientów jak i dla pracowników. Świadczy o tym m.in. ilość logowań do systemu – właśnie przekroczyliśmy milion. – mówi Leszek Konopka, Prezes Gras Savoye Polska.

 

Kontakt

Joanna Suszczyk

Tel. + 48 22 318 89 42

joanna.suszczyk@grassavoye.pl

 

 

 

 

www.grassavoye.fr