Towers Watson Media

GRAS SAVOYE PO RAZ KOLEJNY NA PIERWSZYM MIEJSCU W RANKINGU BROKERÓW

Po raz kolejny miesięcznik Home & Market opublikował ranking brokerów ubezpieczeniowych i po raz kolejny pierwsze miejsce przypadło Gras Savoye. Na drugim miejscu uplasowała się grupa M.A.K. a na trzecim Marsh.

Gras Savoye nieprzerwanie od kilku lat zajmuje pierwsze pozycje w rankingach brokerów ubezpieczeniowych. Firma wygrywa pod względem jakości świadczonych usług, jakości współpracy z ubezpieczycielami oraz wyników finansowych. Przeprowadzony w listopadzie przez Home&Market ranking uwzględniał dane finansowe za pierwsze półrocze 2008 roku.

W rankingu pojawiło się więcej polskich pośredników ubezpieczeniowych, którym udało się umocnić swoją pozycję w stosunku do międzynarodowych sieci brokerskich.

Gras Savoye w Polsce świadczy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe dla firm. W ofercie firmy poza obsługą wszystkich typowych linii ubezpieczeniowych (ubezpieczenia majątkowe, życiowe, komunikacyjne etc.) znajdują się specjalistyczne i nowatorskie produkty. Wśród nich wymienić można ubezpieczenia pogodowe, które firma wprowadziła na polski rynek w ubiegłym roku. Gras Savoye specjalizuje się w obsłudze ubezpieczeń budowlanych, zajmuje się ubezpieczeniami dużych inwestycji infrastrukturalnych, w tym prestiżowych obiektów sportowych. Ponadto posiada specjalistyczna ofertę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych dla firm, ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej (ubezpieczenia grup zawodowych, ubezpieczenia wydarzeń kulturalnych i sportowych etc) oraz ubezpieczeń majątkowych.

Ponadto najnowszy numer Home&Market publikuje analizę bieżącej sytuacji gospodarczej na rynku ubezpieczeniowym. Autorem artykułu jest Leszek Alexander Konopka – Prezes Gras Savoye Polska. L. Konopka opisuje aktualne tendencje na światowym oraz na rodzimym rynku ubezpieczeniowym i finansowym.

- Mam nadzieję, że rynek zachowa zdecydowaną stabilność czego życzę wszystkim przedsiębiorcom, a szczególnie naszym Klientom, którym chciałem podziękować. Staramy się zawsze, niezależnie od kontekstu gospodarczego czy politycznego oferować usługi odpowiadające najwyższym standardom jakościowym. – podsumowuje Leszek Alexander Konopka

Kontakt

Joanna Suszczyk

Tel. 022318 89 42

joanna.suszczyk@grassavoye.pl

 

www.grassavoye.fr